Home Deco stāsts

Home Deko stāsts

SIA ‘’Ginlas” izveidota 2015.gadā un sākotnēji fokusējāmies uz vairumtirdzniecību. Turpinot attīstīties, sapratām, ka preču iegādi varam padarīt ērtāku un pieejamu ikvienam, tādēļ tapa interneta veikals Home Deko, kur iespējams iegādāties dažādus dizaina aksesuārus gan Jūsu mājai, gan dārzam – sveces, māslīgos ziedus, puķu podus, interjera un dārza dekorus, mēbeles un daudz ko citu. Mūsu piedāvājumā atradīsiet dažādu zīmolu (Edelman, Mica, Casa Vivante un daudzu citu) preces un aksesuārus no Nīderlandes, Vācijas, Spānijas un Polijas, turklāt, lai Jūs vienmēr atrastu Jūsu gaumei un šobrīd valdošajām dizaina tendencēm atbilstošus priekšmetus, piedāvājumu regulāri atjaunojam.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat kāzu vai citu svinību dekoru meklējumos, vai vēlaties savam mājoklim pievienot mazliet personības, Home Deko ir tas, kas Jums nepieciešams!

Visus nepieciešamos aksesuārus ir iespējams nomāt

Ja esat nolēmis organizēt kādu pasākumu, piemēram, kāzas vai vērienīgu dzimšanas dienas ballīti, un dizaina aksesuāri Jums nepieciešami vien uz konkrētu pasākumu, ņemiet vērā, ka mūsu piedāvājumā ir arī noma, proti, vajadzīgos priekšmetus varat nomāt uz nenoteiktu laika periodu. Tādā veidā Jūs būtiski ietaupīsiet, un pēc pasākuma nebūs jādomā par to, ko iesākt ar iegādātajiem aksesuāriem.

Home Deko – tā ir Jūsu iespēja padarīt savu mājokli vai dārzu vēl pievilcīgāku, kā arī iegūt nepieciešamos aksesuārus neaizmirstamiem svētkiem.

Dekorāciju noma


Sazinieties ar mums!

Ja Jums rodas kādi jautājumi, Jūs varat sazināties ar mums aizpildot formu sadaļā kontakti!

Kontakti