Noteikumi

Preču piegāde

Home Deko e-veikals saviem klientiem piedāvā 3 veidus, kā saņemt nopirktās preces.

Preču saņemšana Home Deko veikalā/noliktavā

Preču saņemšana Home Deko veikalā/noliktavā ir visātrākais veids kā saņemt savu pasūtījumu. Pirkuma grozā norādiet,ka vēlaties saņemt preci noliktavā, veiciet maksājumu un sagaidiet apstiprinājumu, ka preces ir gatavas saņemšanai.


Preču piegāde ar Omniva uz jūsu izvēlēto pakomāta adresi

Preču piegādes cenas uz Jūsu izvēlēto Omniva pakomāta adresi:

S izmērs 9x64x38 cm
Max svars 30 kg
M izmērs 19x64x38 cm
Max svars 30 kg
L izmērs 39x64x38 cm
Max svars 30 kg
4.20 Eur 4.20 Eur 4.20 Eur


Piegāde ar kurjeru uz jūsu norādīto adresi

Piegāde ar kurjeru uz jūsu norādīto adresi, tiek nodrošināta visas dienas garumā no 8:00 līdz 18:00. Kurjers ar jums iepriekš sazināsies, lai precizētu piegādes laiku! Pievērsiet uzmanību, sūtījums tiks izsniegts tikai norādītajam saņēmējam.

Preču piegāde visā Latvijas teritorijā notiek 3-5 darba dienu laikā! Lūdzam ņemt vērā, ka pirmssvētku dienās pasūtījumi var tikt piegādāti 1-2 dienas vēlāk nekā parasti.

Preču piegādes cenas uz Jūsu izvēlēto adresi ar kurjeru:

Svars no-līdz Rīgas robežās Lielākās pilsētas* un reģioni ** Pārējā Latvijas teriotorijā
0.01 kg 2.99 kg 5.00 Eur 5.00 Eur 8.00 Eur
3.00 kg 19.99 kg 8.00 Eur 8.00 Eur 10.00 Eur
20.00 kg 49.99 kg 15.00 Eur 15.00 Eur 15.00 Eur

Ja preces svars pārsniedz 50 kg, mēs sazināsimies ar Jums un vienosimies par piegādi un piegādes izmaksām. Ja pasūtījuma summa ir 450 Eur un vairāk, piegādājam bez maksas.

** Ādažu novads, Babītes novads, Baldones novads, Carnikavas novads, Garkalnes novads, Inčukalna novads, Krimuldas novads, Mālpils novads, Mārupes novads, Olaines novads, Ropažu novads, Salaspils novads, Saulkrastu novads, Siguldas novads, Stopiņu novads, Sējas novads, Ķekavas novads.

Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.

Cenas ir norādītas Eur iekļaujot PVN.


Preču atgriešana

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".

1. Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar Homdeco elektroniski info@homedeko.lv vai telefoniski +371 221 122 23 (darba dienās no 9:30 līdz 17:00), norādot pasūtījuma numuru un datumu.

2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma veidlapu, pievienot pirkuma apliecinoša dokumenta kopiju un (izvēloties ērtāko veidu):

  • nosūtīt uz e-pastu info@homedeko.lv;
  • nosūtīt pa pastu SIA "Ginlas", Bauskas iela 22, Rīga, LV-1004;
  • iesniegt Home Deko veikalā/noliktavā Rīgā,Bauska iela 22, kopā ar atgriežamo preci.

3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad prece tika nodota Patērētājam vai trešajai personai, kas nav pārvadātājs, bet kuru Patērētājs bija norādījis kā preces saņēmēju.

4. Pirkuma atteikšanas gadījumā, atmaksa tiks veikta bez nepamatotas kavēšanās ,ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc pirkuma atgriešanas.

5. Preces atgriešanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnā mērā sedz pircējs.

6. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:

  • ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ;
  • preču iepakojums ir bijis atvērts un preces izmantotas citos nolūkos, nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību.

7. Precei ir jābūt atgrieztai oriģinālā iepakojumā un pircējam jānodrošina atbilstošs iepakojums drošai preces transportēšanai atpakaļ pārdevējam (Home Deko). Par preci samaksātā nauda, kā arī piegādes maksa no veikala līdz pircējam, tiks atmaksāta pēc preces atgriešanas, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Homedeco tiks informēts par Pircēja lēmumu atteikties no pirkuma. Homedeco patur tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad preces būs saņemtas atpakaļ vai kad būs iesniegts apliecinājums par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ.