Dekorāciju noma

Dekorāciju nomas katalogs

Lai, organizējot kāzas, dzimšanas dienas balli vai kādus citus svētkus, Jums nebūtu jāsaskaras ar liekiem izdevumiem, piedāvājam dažādu dekoru dekorāciju un mēbeļu nomu. Tā ir lieliska iespēja radīt svētku atmosfēru nepārmaksājot – Jums nepieciešamos aksesuārus nevajadzēs iegādāties un pēc tam lauzīt galvu, ko ar tiem iesākt!”

Nomas noteikumi

Dekorāciju saņemšanas process

Dekorāciju rezervācija tiek īstenota pēc tam, kad veikta pilnīga rēķina apmaksa, savukārt, saņemot nepieciešamās dekorācijas un aksesuārus, tiek parakstīts pieņemšanas / nodošanas akts, kā arī iemaksāta drošības nauda 20% apmērā no dekorāciju kopējās nomas maksas (minimālais drošības naudas apjoms – 30 EUR).

Dekorāciju iespējamais nomas laiks

Minimālais nomas termiņš ir viena diennakts, savukārt maksimālais termiņš nav noteikts. Turklāt, ja Jūsu nomātās preces nav rezervējusi kāda cita persona, nomu iespējams pagarināt, un preces līdz ar to varēsiet atgriezt vēlāk.

Sankcijas par laicīgi neatgrieztām precēm

Ja aksesuāri un dekorācijas netiek atgrieztas norunātajā datumā, tiek iekasēta iemaksātā drošības nauda (20% apmērā no dekorāciju kopējās nomas maksas, bet ne mazāk par 30 EUR). Tāpēc, ja aksesuāri tomēr nepieciešami uz ilgāku laika periodu, nekā esam vienojušies, sazinieties ar mums, lai veiktu nomas termiņa pagarināšanu!

Pieteikšanās dekorāciju nomai

Ja arī Jūs vēlaties izmantot mūsu, Home Deco, piedāvāto nomu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 22112223 vai arī apmeklējiet mūs Bauskas ielā 22, Rīgā darba dienās no 9:30 līdz 17:00!

Ja Jūs interesē dekorāciju un
aksesuāru noma!

Ieskatieties Home Deko piedāvājumā, izvēlieties nepieciešamo un sazinieties ar mums, lai radītu lielisku svētku atmosfēru!

Kontakti